Zaproszenie Olsztyn Kościuszki

 

 

RGK Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży

 

prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Olsztynie przy ul. T. Kościuszki 83, oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 106, obręb: 70, o powierzchni 1227 m2, KW nr OL1O/00011149/9 wraz z prawem własności obiektów budowlanych stanowiących odrębny od gruntu przedmiot własności.

olsz kosc

          

 

 

 

 

 Proponowana cena nabycia netto: 5 250 000 zł
Do ceny zostanie doliczony podatek VAT w obowiązującej stawce

.

O przystąpieniu do negocjacji decyduje data złożenia oferty nabycia nieruchomości. W przypadku złożenia równorzędnych ofert, w tym samym czasie, Spółka zawiadomi o tym fakcie oferentów, którzy złożyli te propozycje, wyznaczając jednocześnie miejsce, termin i warunki aukcji wyłącznie dla tych oferentów.

Koszty zawarcia umowy w formie aktu notarialnego ponosi nabywca. Nieruchomość zostanie przekazana protokołem zdawczo – odbiorczym w terminie uzgodnionym przez strony, jednak nie wcześniej, niż po podpisaniu umowy rozporządzającej.

Przedmiot negocjacji można obejrzeć w dni powszednie (Pn, Śr, Piątek) w godz. od 9.00 do 14.00,
po uprzednim uzgodnieniu terminu oględzin.

 

 

RGK Spółka z o.o. w Gdańsku zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia zaproszenia do negocjacji, bez dokonania wyboru i podania przyczyny w każdym czasie.

 

Dodatkowych Informacji udziela:

Anna Dutkowska, tel. 885 508 833 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje

  • cena: 5 250 000 PLN
  • miasto: Olsztyn
  • gmina: Olsztyn
  • woj.: warmińsko-mazurskie
© 2017 Powered By TIGER-NET

Szukaj