Nowogród zaproszenie

 

 

RGK Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży

 

prawa wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działki nr 23 i nr 32 o łącznej powierzchni 2,9866 ha (KW LM1L/00007220/7) oraz prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działkę nr 31/1 o powierzchni 0,2236 ha (KW LM1L/00034646/7), położonych w miejscowości Nowogród, powiat łomżyński, woj. podlaskie, zabudowanych kompleksem Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w Nowogrodzie wraz z prawem własności obiektów budowlanych stanowiących odrębny od gruntu przedmiot własności. Kompleks OWŚ w Nowogrodzie znajduje się 3,6 km od centrum Nowogrodu, 17 km od Łomży i 31,2 km od Ostrołęki.

                                                                      Mapa Nowogród sat

          

Proponowana cena nabycia netto: 629 000zł

Do ceny zostanie doliczony podatek VAT w obowiązującej stawce.

 

O przystąpieniu do negocjacji decyduje data złożenia oferty nabycia nieruchomości. W przypadku złożenia równorzędnych ofert, w tym samym czasie, Spółka zawiadomi o tym fakcie oferentów, którzy złożyli te propozycje, wyznaczając jednocześnie miejsce, termin i warunki aukcji wyłącznie dla tych oferentów.

Koszty zawarcia umowy w formie aktu notarialnego ponosi nabywca. Nieruchomość zostanie przekazana protokołem zdawczo – odbiorczym w terminie uzgodnionym przez strony, jednak nie wcześniej, niż po podpisaniu umowy rozporządzającej. Nabywca w przypadku podpisania umowy przedwstępnej zobowiązany jest do wpłaty zadatku w wysokości uzgodnionej pomiędzy stronami.

Przedmiot negocjacji można obejrzeć w dni powszednie (Pn, Śr, Piątek) w godz. od 9.00 do 14.00,
po uprzednim uzgodnieniu terminu oględzin.

 

  

RGK Spółka z o.o. w Gdańsku zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia zaproszenia do negocjacji, bez dokonania wyboru i podania przyczyny w każdym czasie.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.rgk24.pl/ lub http://rgk24.eu/


Dodatkowych Informacji udziela:

Anna Dutkowska   tel. 885 508 833, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje

  • cena: 629 000 PLN
  • miasto: Nowogród
  • gmina: Nowogród
  • woj.: podlaskie
© 2017 Powered By TIGER-NET

Szukaj