Zaproszenie Pustkowo, gm.Rewal

 

 

RGK Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży

 

prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości gruntowej składającej się z działek nr 55 o powierzchni 4829,00 m2 i nr 56 o pow. 2970 m2, położonej w miejscowości Pustkowo, gmina Rewal, powiat gryficki, woj. zachodnio-pomorskie, objętej księgą wieczystą KW nr SZ1G/00011773/0prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Gryficach.

 

Mapa satelitarne

 

 

 

Proponowana cena nabycia netto: 890 000 zł

Do ceny zostanie doliczony podatek VAT w obowiązującej stawce

 

O przystąpieniu do negocjacji decyduje data złożenia oferty nabycia nieruchomości. W przypadku złożenia równorzędnych ofert, w tym samym czasie, Spółka zawiadomi o tym fakcie oferentów, którzy złożyli te propozycje, wyznaczając jednocześnie miejsce, termin i warunki aukcji wyłącznie dla tych oferentów. Koszty zawarcia umowy w formie aktu notarialnego ponosi nabywca. Nabywca w przypadku podpisania umowy przedwstępnej zobowiązany jest do wpłaty zadatku w wysokości uzgodnionej pomiędzy stronami. Przedmiot negocjacji można obejrzeć w każdym czasie – teren otwarty. RGK Spółka z o.o. w Gdańsku zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia zaproszenia do negocjacji, bez dokonania wyboru i podania przyczyny w każdym czasie. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.rgk24.pl/ lub http://rgk24.eu/.

 

Dodatkowych Informacji udzielają:

Piotr Antczak        tel. 887 505 705, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Anna Dutkowska   tel. 885 508 833, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Michał Jankowski tel. 609 710 262,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Załączniki do pobrania :

 

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

 

Dokumentacja fotograficzna:

 

DSC 0698

DSC 0701

DSC 0703

DSC 0707

DSC 0729
 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

  • cena: 890 000 PLN
  • miasto: Pustkowo
  • gmina: Rewal
  • woj.: zachodniopomorskie
© 2017 Powered By TIGER-NET

Szukaj